O nas

WARSZTAT SAMOCHODOWY '' MOMOT '' - od 1998 roku

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń

przejdź do kontaktu

Mirosław Momot - Warsztat Samochodowy „MOMOT”

Blacharstwo, Mechanika Pojazdowa, Lakiernictwo
Zawada 37A, 22-400 Zamość

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1998. Jest to firma rodzinna prowadzona przez ojca, dwóch synów i synową jako główną księgową. Zaczynaliśmy jako zakład blakarstko-lakierniczy, dzisiaj nasze usługi znacznie się poszerzyły, co możecie zobaczyć na stronie Usługi. Zatrudniamy świetnych specjalistów. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie.

Świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie zgodnie z technologią produkcji samochodów i najnowszych technologi lakierniczych (firmy PPG). Na miejscu dokonujemy oględziny samochodu z infolinii firm PZU i WARTA oraz wykonujemy kosztorysy w systemie Audanet. Mamy umowę na korzystanie z systemu i ukończone szkolenie w zakresie posługiwania się systemem Audanet. Posiadamy pomieszczenie biurowe wraz z poczekalnią. Posiadamy 5 samochodów zastępczych – 3 Opel Corsa D 2012 i 2013r klasy B i dwa klasy C – Citroen C4 2012r. Dysponujemy pomocą drogową czynną 24 h. Nasza firma posiada własny mieszalnik farb wodnych PPG oraz agregat do mycia pistoletów lakierniczych. Ramę naprawczą firmy Autorobot z pomiarem geometrii nadwozia i podwozia. Posiadamy nową kabinę lakierniczą ( w pełni podłoga okratowana) o przepustowości powietrza 24 tyś metrów sześciennych na minute. Kabina przystosowana jest do malowania farbami wodnymi. Posiadamy również strefę przygotowawczą do napraw lakierniczych, sprzęt do odsysu pyłu ( festol ). Oferujemy także polerowanie lakierów w systemie firmy 3M. Na stanowisku blacharskim posiadamy luto-spawarkę T3 GYS z kompletem 2szt. reduktorów z możliwością spawania miedzią, aluminium i blach nierdzewnych oraz zgrzewarkę gyspot inverter 100 R-C przeznaczoną do zgrzewania stali, stali ocynkowanej i stali o podwyższonej wytrzymałości z funkcją monitorowania jakości i parametrów zgrzewów.

W zakres naszych usług wchodzi również odrestaurowanie starych samochodów, obsługa i naprawa zawieszeń, naprawa układów hamulcowych oraz wiele innych usług. Poza tym posiadamy serwis opon, generator napełniania kół azotem z możliwością wypompowania resztek powietrza, prasę hydrauliczną do wyciskania łożysk i tulejek wahaczy oraz tester diagnostyczny do wszystkich marek samochodów- st 6000. Mamy 9 stanowisk pracy w całości o powichrzeni ok. 400 m2 w tym 2 podnośniki hydrauliczne i jeden podnośnik pneumatyczny wraz z ramą firmy Autorobot, które posiadają certyfikat dozoru technicznego oraz wykształconą kadrę pracowników z dyplomami mechanika pojazdów samochodowych i mistrzów – lakiernik samochodowy oraz blacharz samochodowy.

Firma jest zarejestrowana w urzędzie gminy. Jesteśmy płatnikiem VAT i w pełni funkcjonujemy od 15 lipca 1998r.

Z poważaniem

Momot Mirosław

 

 

Prezentacja Warsztat Samochodowy MOMOT